stránky mateřské školy v Travčicích
Tento týden jsme všichni stavěli sněhuláky, venku nám moc sněhu nenapadlo, tak nám opět nezbylo nic, než improvizovat 🙂
Stihli jsme narozeninovou oslavu Marušky, Elišky a Věrky, ještě jednou vše nej holky naše.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka