Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Jarmark, karneval a jedna narozeninová párty :-)

stránky mateřské školy v Travčicích

Jarmark, karneval a jedna narozeninová párty :-)

Tento týden jsme toho stihli opravdu hodně. Nejprve si děti připravily kostýmy, výzdobu a navodily tu správnou atmosféru, aby nám celý týden dobře odstartoval. Ve středu jsme se vydali vyhnat zimu, masopustním průvodem po vesnici. Čtvrtek patřil jarmarku, kde děti prodávaly a kupovaly vyrobené zboží jako například náramky z korálků nebo linecké cukroví, které si ve školce sami vykrojily a upekly. Pátek, završení celého týdne karnevalem, děti přicházely do školky v maskách, čekali na ně soutěže, bohatá tombola a samozřejmě taneční zábava s občerstvením. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *