Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Poděkování :-)

stránky mateřské školy v Travčicích

Poděkování :-)

Díky našemu zřizovateli obci Travčice v čele s panem starostou a spoluprací celého jeho týmu, se může naše školka pyšnit novými prvky na zahradě. Školka dostala sponzorský dar ve výši 50 000 kč, za které se pořídila nová věž se skluzavkou a kreslící tabule. Protože je naše obec velmi štědrá, zakoupila nám i materiál na postavení dřevěného domečku pro děti, který vlastnoručně postavili, sestavili a smontovali šikovní chlapi z obce. Výsledek je naprosto dokonalý, děti jsou nadšené a vše splnilo svůj účel. Spolupráce, dřina a radost dětí jako výsledek.

DĚKUJEME VŠEM VAŠE HOLKY A DĚTI ZE ŠKOLKY 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *