Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Rozloučení s předškoláky :-)

stránky mateřské školy v Travčicích

Rozloučení s předškoláky :-)

V pátek jsme se ve velkém stylu rozloučili s našimi předškoláky. Nechyběli rodiče, sourozenci, kamarádi za školky i okolí a dokonce ani pan starosta s naší Jíťou. Děti předvedly svůj dokonalý talent v divadelním provedení, kde z fleku zahrály pohádku o Budulínkovi, Otesánkovi a Lesním domečku. Společně s maminkami si pak zazpívaly a zatancovaly, naučily je vše, co poctivě trénovaly a pilovaly. Nemohlo chybět slavnostní rozloučení s našimi předškoláky Eliškou, Radečkem a Filípkem, kteří si cestou po červeném koberci za velkého potlesku užívaly svůj velký den. Pan starosta školákům popřál štěstí v další etapě života a pasoval je z předškoláků na školáky a předal šerpu. Zábava pokračovala v duchu opékání buřtíků, lítání pod kačenou, hrami na zahradě… Po ukončené akci si budoucí školáci užívali pokračování a to školkové nocování. Za pomocí svítilny se děti vydaly hledat poklad, který se na školní zahradě objeví jen jednou v roce ve tmě. nemohli jsme to tuto příležitost propásnout a úspěšně poklad objevili. Usnuli jsme i bez maminek a bez slziček… Báječný to byl den a těšíme se zase za rok. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *