Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Halloweenský průvod

stránky mateřské školy v Travčicích

Halloweenský průvod

1.11.2021 se v naší vesnici uskutečnil pochod za rozsvícenou dýní, kde se všichni místní i nemístní převlékli do strašidelných kostýmů a vyrazili všichni společně mást zlé duchy. Sešlo se nás opravdu hodně, děti, dospěláci, prostě všichni. Loni nám průvod zrušilo vládní nařízení ale letos nás nezastavilo ani deštivé počasí. Pršelo a i přesto všechno všechna strašidla statečně došla až na hřiště, kde nám naše obec připravila čaj na zahřátí, párek v rohlíku na energii a svařák za odměnu. Fotografie nám pořídila paní Jana Laudová. Celá akce byla skvělá a doufáme, že se stane třeba tradicí..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *