Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Lesní zvířátka, naše rodina a velký návrat předškoláků :-)

stránky mateřské školy v Travčicích

Lesní zvířátka, naše rodina a velký návrat předškoláků :-)

12.4.2021 se nám do školky vrátili naši velcí předškoláci a spolu s nimi pár dětí, jejichž rodiče pracují v IZS. Je nás zatím málo, ale práce jsme stihli zase moc. 🙂 Děti perfektně zvládají pondělní a čtvrteční testování, které je momentálně nutné pro všechny, nikdo nám nepláče, nikdo se nebojí. 🙂 Už se moc těšíme na zbytek našich kamarádů, až se nám opět zaplní všechny židličky a školka bude plná smíchu a radosti. Nástěnky se zaplní barevnými obrázky a poličky krásnými výrobky. Snad již brzy….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *