Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Pálení čarodějnic ve spolupráci OBEC-RODIČE-HASIČI-MATEŘSKÁ ŠKOLA

stránky mateřské školy v Travčicích

Pálení čarodějnic ve spolupráci OBEC-RODIČE-HASIČI-MATEŘSKÁ ŠKOLA

Výbornou spoluprací všech jichž zmiňovaných se uskutečnilo báječné dopoledne pro děti na oslavu dne pálení čarodějnic. Nechyběly masky, kouzelné lektvary, cukroví, soutěže, krásné počasí, zásah hasičů a velká zábava pro malé i velké. Děti si odnesly nejen spousty sladkostí, ale i plno zážitků díky naším pohotovým hasičům. Rodiče přichystali pohoštění a krásnou výzdobu. Děti z mateřské školy napekly cukroví a namíchaly lektvary, vše doplňovala skvělá nálada, radost a smích. DĚKUJEME

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *