Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Karneval, maškarní bál a hry na divadlo.

stránky mateřské školy v Travčicích

Karneval, maškarní bál a hry na divadlo.

Tento týden patřil všem pohádkovým bytostem, které mají děti rády. Nejprve si je užívaly při hrách loutkového divadla, při učení, čtení pohádek, GMO, matematických představách apod. Ve čtvrtek si děti užily maškarní bál, školku navštívili princezny, superhrdinové, kuchaři, víly, maková panenka, piráti, rytíři a dokonce dorazila až z dalekých Blat královna černé magie Zloba se svou Růženkou. Maminky se opět postaraly o to, aby všechny děti byly dokonale připravené a každá maska originální , nikdo ani nezapomněl na své kamarády a každý donesl spoustu dobrot, které si děti vysoutěžily. Připravena byla bohatá tombola, provázkové bludiště, taneční soutěž s balonky, židličková soutěž, soutěže skládaní klaunů, střelba na hrad, hledání svých ztracených věcí z kostýmu, diskotéka a spousta legrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *