Travčice 155, 412 01 Travčice
416 782 644
mstravcice@seznam.cz

Masopustní průvod s Večerníčkem:-)

stránky mateřské školy v Travčicích

Masopustní průvod s Večerníčkem:-)

Ani letos nemohl chybět masopustní průvod školky. Tentokrát zimu vyháněl večerníček se svými pohádkami. Naše šikovné maminky spolu se svými dětmi vyrobily na tyč jakoukoliv pohádku, kterou můžeme vidět ve VEČERNÍČKU. Nechyběla tak maková panenka, víla Amálka, včelí medvídci, Bob a Bobek, Rumcajs s Cipískem, maxipes Fík, samotný Večerníček, malá čarodějnice, Pat a Mat a ani pejsek s kočičkou. Děti se úkolu chopily velmi poctivě, nasadily škrabošky, v jedné ruce pohádku v druhé hudební nástroj a vyrazily vyhnat zimu. Večerníček obdarovával naše sousedy krásnými obrázky dětí z MŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *